Poptávkový formulář

Produkt

Blog

Ideální tiskárna do kanceláře? Vybrat si správnou tiskárnu do kanceláře není vždy snadné. Při špatném výběru se totiž může tisk nebo kopírování dost prodražit nebo dokonce ani nemusí vyhovovat vašim kapacitním požadavkům. Nabídka tiskáren i kancelářských zařízení je v dnešní době velmi široká a mezi dostupnými modely se bez správných znalostí člověk snadno ztratí.
Možná se vám zdá, že v moderní době plné chytrých telefonů, ve kterých si můžete ihned zobrazit, vše, co potřebujete, je domácí tiskárna přežitkem. Mnoho lidí si vystačím s tím, že si potřebné dokumenty tiskne v práci a doma se bez tiskárny obejde.
Témata šetření planety a životního prostředí a stejně tak snižování nákladů a výdajů zasahují v dnešní době do všech oblastí a výjimkou proto není ani tisk. Způsobů, jak dosáhnout ekologického tisku, je mnoho. Zároveň se možnosti zelenějšího tisku často prolínají s pojmem ekonomický tisk. Jak tedy dosáhnout výrazné úspory peněz při častém používání tiskárny a jak zároveň neškodit planetě?

Jak k nám?

Palackého nám. 30, 66501 Rosice

Certifikáty

Romapol - kancelářská technika brno - partner konica minolta pronájem multifunkčních zařízení kancelářská technika, servis multifunkčních zařízení