Poptávkový formulář

Produkt

Pronájem multifunkčního zařízení Brno

Potřebujete ve své firmě kvalitně tisknout, skenovat a kopírovat, ale zároveň se nechcete starat o údržbu a servis přístrojů, kterým nerozumíte?
ROMAPOL nabízí cenově výhodný pronájem multifunkčního zařízení pro klienty v Brně a okolí, díky kterému můžete pohodlně provádět tiskové služby bez starostí o chod zařízení. Pronájem multifinkcí, jak se také tato služba může nazývat, je perfektním řešením pro ty zvás, kteří se nechtějí o nic starat a přitom mít zajištěn běžných chod kanceláře včetně pokrytí případných neočekávaných servisních situací spojených s provozem multifunkčního zařízení. Vše vyřešíme za vás.

Cena pronájmu multifunkčního zařízení

Při pronájmu multifunkčního zařízení můžete v dlouhodobém horizontu dosáhnout výrazné úspory za náklady na tisk a kopírování. Cena pronájmu multifunkčního zařízení vychází z konkrétního modelu stroje. Celková částka, která se hradí měsíčně, se pak skládá ze dvou položek:

  • fixní měsíční částka za pronájem multifunkčního zařízení
  • cena za pořízené kopie a výtisky

Spolu s pronájmem multifunkčního zařízení od ROMAPOL se pojí smlouva o servisu a údržbě. Díky ní je součástí pronájmu také pravidelná údržba, doplňování papíru a tonerů, práce technika a případný servis. Zároveň v ní stanovíme cenu za jednotlivé kopie či výtisky a Vy tak budete vždy vědět, na kolik Vás pronájem multifunkčního zařízení vyjde.

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem multifunkčního zařízení

Chcete si pouze na pár měsíců ověřit, zda vaše firma multifunkční zařízení skutečně potřebuje nebo hledáte dlouhodobé řešení bez nutnosti pořizovat si vlastní stroj a starat se o jeho údržbu?

ROMAPOL má řešení pro všechny zájemce o pronájem multifunkčních přístrojů. Neváhejte nás kontaktovat a probrat s námi podmínky pronájmu multifunkčního zařízení na 36, 48, 60 či více měsíců. 

Máte-li zájem o krátkodobý pronájem multifunkčního zařízení pro specifické účely, rádi s vámi vymyslíme vhodnou variantu řešení k vaší maximální spokojenosti.

Tiskněte a kopírujte výhodněji díky pronájmu multifunkčního zařízení

Vhodné multifunkční zařízení vám doporučíme na základě analýzy tiskových služeb ve vaší firmě či společnosti. S pronájmem multifunkčního zařízení získáte také dokonalou kontrolu nad množstvím pořízených tisků a kopií a budete moci snadněji upravovat potřebný počet opravdu používaných přístrojů. S tím se samozřejmě pojí také úspora za náklady vynakládané na tisk a kopírování. Pronájem multifunkcní vám ujednoduší fungování kanceláře a ušetří provozní náklady.

Pokud vás možnost pronájmu multifunkčního zařízení pro Brno a okolí zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Dobře fungující kancelářská zařízení jsou pro jakoukoliv firmu nezbytná.

Proč si pronajmout multifunkční zařízení u ROMAPOL?

  • Pronajímáme multifunkční zařízení pro firmy a společnosti v Brně a okolí
  • Součástí pronájmu multifunkčního zařízení je také údržba a servis
  • Díky pronájmu multifunkčního zařízení můžete uspořit na tiskových nákladech
  • Poskytujeme pronájem multifunkcí Konica Minolta, Canon, HP a dalších výrobců
  • Na základě analýzy doporučíme nejvhodnější tiskové řešení na míru vašim požadavkům

---------------------

Zákazníci hledají tuto službu na internetu přes výrazy: pronájem multifunkčního zařízení, pronájem kancelářské techniky Brno, pronájem multifunkčního stroje do kanceláře, pronájem multifunkcí.

Jak k nám?

Palackého nám. 30, 66501 Rosice

Certifikáty

Romapol - kancelářská technika brno - partner konica minolta pronájem multifunkčních zařízení kancelářská technika, servis multifunkčních zařízení