Poptávkový formulář

Produkt

Oprava kopírek v Brně a okolí

Provádíme záruční i pozáruční opravy kopírek všech běžných značek – s výjimkou opravdu starých kopírek, u kterých nejsou jejich opravy rentabilní a nevyplácí se. S opravováním kopírek máme více než 30 let zkušeností a za sebou řadu spokojených zákazníků. Svěřte nám opravu kopírky i vy.

Službu „oprava kopírek Brno“ poskytujeme zákazníkům z Brna a blízkého okolí. Po domluvě – využijte kontaktní formulář a napište nám – se přijedeme podívat na vaši kopírku i do vzdálenější lokality. Jen musíte počítat s tím, že k ceně za opravu kopírky budou připočítány náklady za dopravu. Pro zájemce o službu „oprava kopírek“ z Brna a okolí jsou vždy 2 varianty řešení. Buď po předchozí domluvě dovezete kopírku k opravě k nám na centrálu. Nebo si pro vaši porouchanou kopírku přijedeme, případně můžeme po nezbytně nutnou dobu zapůjčit náhradní kopírovací zařízení.

Proč si vybrat službu „oprava kopírek Brno“?

S opravou kopírek máme dlouholeté zkušenosti. Naši technici jsou zkušení, odborně vyškoleni, mají odpovídající vybavení a znalosti, aby si s poruchou vaší kopírky poradili co nejrychleji a s minimem nákladů. Opravy kopírek svépomocí nedoporučujeme, neboť často právě při neodborné opravě dojde k poškození kopírky, které je mnohem závažnější, než původní závada. Využijte služeb odborníků, kontaktuje nás a společně domluvíme termín opravy vaší kopírky. Zákazníkům vycházíme vstříc a jejich požadavky se snažíme řešit obratem. Jako jedni z mála nabízíme též možnost zapůjčení náhradního zařízení během opravy kopírky.

Ozvěte se nám a my vyřešíme opravu vaší kopírky

Službu „oprava kopírek Brno“ si můžete nejrychleji objednat telefonicky na čísle +420 737 241 742. Abychom si s opravou kopírky dokázali efektivně poradit, sdělte nám prosím typ vašeho zařízení a popište co nejpřesněji závadu. Pro naše techniky je důležité vědět, jak se chyba kopírky projevuje a kdy k ní během kopírování dochází. Teprve poté vám můžeme sdělit cenový odhad a termín opravy kopírky.

Nejčastější závady, které v rámci opravy kopírek řešíme

Podobně jako u jiných zařízení, i u kopírek se časem kvůli opotřebení objevují poruchy. Není to nic neobvyklého – naše služba „oprava kopírek Brno“ vám pomůže vyřešit většinu závad a problémů spojených s kopírováním, ať už jde o:

  • nekvalitní výstup kopírovacího procesu - čáry či pruhy na papíru, skvrny a fleky na papíru

  • porucha podavače papíru – zaseknutý papír, nefunkční podavač, kopírování „nakřivo“

  • výměna opotřebovaných součástek – optické válce, fixační jednotky, přenosové sady

  • systémová chybová hlášení kopírky

  • problémy s připojením k síti a sdílení v kanceláři

 

Volejte a sdělte nám problémy s vaší kopírkou, obratem se vám budeme věnovat.

ROMAPOL – váš specialista na opravy kopírek v Brně a okolí.

 


Tematická specifikace služby: oprava kopírek Brno, servis kopírek Brno, oprava kopírovacího zařízení, servis kopírovacího zařízení. Dále pak: chyba kopírky, porucha kopírky, porucha kopírovacího zařízení Stejně tak: problém s kopírováním, závada kopírky, špatný podavač kopírky. Tyto výrazy charakterizují naše servisní služby.