Poptávkový formulář

Produkt

Servis a oprava tiskáren v Brně - Konica Minolta, HP, Canon a další značky

V rámci prodeje kancelářské techniky zajišťujeme taktéž servis a s ním spojené opravy tiskáren. V oblasti servisu a oprav tiskáren rozličných značek máme více než 30 let zkušeností a řadu spokojených zákaznických referenčních doporučení. Provádíme servis libovolné tiskárny jakékoliv běžné značky a stáří (kromě archaických zařízení a inkoustových tiskáren, které nemá cenu již opravovat).

Mám zájem o objednávku servisu nebo opravy kopírek a tiskáren

Záruční i pozáruční servis tiskáren

Inkoustové tiskárny neopravujeme

Jsme certifikovaný servis tiskáren Konica Minolta (autorizovaný Konica Minolta servis). Taktéž nabízíme servis tiskáren běžných značek:

 • servis tiskáren HP (primárně reg. Brno),
 • servis tiskáren Canon (primárně reg. Brno),

Služba "servis tiskáren Brno" je primárně určena pro majitele a provozovatele tiskových technologií z Brna a širšího okolí. Neznamená to však, že servis tiskáren neprovádíme i mimo výše sdělenou lokalitu. Vše je o domluvě. Je třeba jen počítat s mírně vyššími náklady na dopravné. 

U všech značek jsme schopni zajistit i v rámci servisu potřebné náhradní díly nebo spotřební sortiment pro každodenní provoz tiskáren.

Servis kopírek

V rámci péče o tiskárny samozřejmě provádíme i servis kopírek. Řešíme nejen pravidelný servis kopírek, ale také jejich závady. Opravy kopírek je třeba předem telefonicky dohodnout, resp. sdělit typ a značku kopírky, včetně popisu vypozorované závady. Nejčastější požadavky aktuálně máme na servis kopírek KONICA MINOLTA.

 

Opravy tiskáren

Oprava tiskárny je zpravidla o specifičtějším odborném zásahu, který by měl provádět zkušený technik s dostatečnými znalostmi a potřebným servisním vybavením. Neodborné zásahy v rámci opravy tiskárny mohou ještě více vadu prohloubit, proto doporučujeme neřešit opravu tiskárny svépomocí, ale vždy zavolat odborníka. Ušetříte si tak zbytečné navazující problémy, eliminujete poškození tiskárny neodborným zásahem a budete mít jistotu rychlého návratu opravené tiskárny zpět do provozu. Využijte službu "oprava tiskárny Brno".

Nejčastější požadavky:

 • oprava tiskáren Canon,
 • oprava tiskáren Brother,
 • oprava tiskáren HP (Hewlett-Packard).

Opravujeme tiskárny laserové (nejčastěji Canon, HP), provádíme opravy multifunkcí (nejčastěji multifunkční zařízení Canon, Brother).

Zavolejte do naší opravny tiskáren a informujte se, jak vám můžeme pomoci. Rádi s vámi probereme po telefonu možnosti pomoci. Umíme pružně reagovat na vaše požadavky a obratem je řešit.

U jakékoliv značky (ať už oprava tiskárny Canon, oprava tiskárny HP nebo jakékoliv další značky) nám ideálně předem sdělte (telefonicky nebo mailem), jaký typ/konkrétní tiskárnu máte a jaké problémy se u ní vyskytl nebo jaká porucha tiskárny nastala. Poté jsme obratem připraveni vám sdělit cenový rámec a termín provedení služby "oprava tiskáren Brno". Pokud to bude nutné a v daný čas možné, navštívíme vás a projednáme možnosti opravy tiskárny na místě.

 

Nejčastější závady tiskáren

S poruchou tiskárny či tisku se určitě setkal téměř každý. Mezi klasické závady patří například nízký stav toneru, zaseknutí jednoho či více listů papíru v tiskárně, příliš pomalý tisk nebo problém s kompatibilitou. Potom je třeba zpravidla požádat o odbornou opravu tiskárny.

Většina tiskáren má v uživatelském návodu uvedený doporučený objem vytisknutých stránek za měsíc. Při trvalém překračování tohoto limitu se můžete potýkat s opakovaným zasekáváním a selháváním příliš vytížených součástek. Do této oblasti závad patří opotřebené podávání papíru, vadná fixační jednotka, poškozené optické válce, nebo vadné renovované tonery a další.

Tyto závady patří do kompetence odborného servisu tiskáren. Pokud si s opravou tiskárny nevíte rady, neváhejte se obrátit na náš servis tiskáren ROMAPOL. Naši školení technici provedou opravu a servis tiskáren v nejbližším možném termínu.

Proč si vybrat servis tiskáren od ROMAPOL?

 • Více než 30 let zkušeností se servisem i opravami tiskáren a další kancelářské techniky.
 • Opravy a servis tiskáren všech značek.
 • Odborně vyškoleni technici provádějící servis tiskáren.
 • Opravy tiskáren i servis tiskáren vyřizujeme bezodkladně.
 • Za naši spolehlivost v rámci oprav tiskáren a kopírek ručí spokojení zákazníci.
 • V době řešení opravy vaší tiskárny zapůjčujeme náhradní kancelářskou techniku.
 • Servis a opravy tiskáren zařizujeme také v rámci výhodné smlouvy o servisu a údržbě.

Servisované značky tiskáren (nejčastější požadavky zákazníků):

 • servis tiskáren Canon
 • servis tiskárny HP
 • servis tiskáren Konica-Minolta
 • případně další značky dle předchozí konzultace servisního technika

ROMAPOL: váš odborník na servis tiskáren v Brně. Kontaktujte nás.


FAQ – nejčastější dotazy k servisu a opravám tiskáren

Provádí servis tiskáren ROMAPOL záruční a pozáruční opravy tiskáren?

Ano, provádíme obojí.

Na jaké opravy tiskáren se zaměřujete?

Obvykle řešíme výměny opotřebovaných součástek (například těch pro podávání papíru), zaschlé inkoustové hlavy, vadné renovované tonery a další. Díky dlouholetým zkušenostem si dokážeme poradit téměř se vším.

Musím tiskárnu dovézt k vám nebo si pro ni přijedete?

Obvykle si pro tiskárnu jezdíme k zákazníkovi. Po domluvě ale není problém tiskárnu přivézt přímo do našeho servisu tiskáren v Rosicích u Brna.

Je váš servis tiskáren určený pouze pro firmy nebo vaše služby může využít i jednotlivec?

V rámci servisu a opravy tiskáren rádi pomůžeme každému.

Jste certifikovaný servis tiskáren Konica Minolta. Provádíte servis a opravy tiskáren jiných značek?

Ano, umíme si poradit s většinou značek a typů tiskáren.

 

---------------------

Tematická specifikace této stránky: oprava tiskáren Brno, servis tiskáren, servis tiskárny HP, servis tiskárny Canon. Dále pak: servis tiskárny, oprava tiskáren HP, servis tiskáren Brno, servis tiskáren HP Brno, servis Konica Minolta, HP servis tiskáren, HP tiskárny servis, servis kopírek. Stejně tak: Canon servis Brno, HP servis tiskáren, oprava HP tiskáren, oprava tiskáren Canon, oprava tiskáren HP, servis HP Brno, porucha tiskárny HP, opravy tiskáren HP Brno. Tyto výrazy charakterizují naše servisní služby.