Poptávkový formulář

Produkt

Servis a oprava tiskáren v Brně - Konica Minolta, HP, Canon a další značky

V rámci prodeje kancelářské techniky zajišťujeme také servis a s ním spojené opravy tiskáren. V této oblasti servisu a oprav tiskáren rozličných značek máme více než 30 let zkušeností a zákaznických referenčních doporučení.

Mám zájem o objednávku servisu nebo opravy kopírek a tiskáren

Záruční i pozáruční servis tiskáren všech značek

Jsme certifikovaný servis tiskáren Konica Minolta (autorizovaný Konica Minolta servis). Taktéž nabízíme servis tiskáren všech běžných značek:

 • servis tiskáren HP (primárně reg. Brno),
 • servis tiskáren Canon (primárně reg. Brno),
 • servis tiskáren Samsung (primárně reg. Brno),

Služba "servis tiskáren Brno" je primárně určena pro majitele a provozovatele tiskových technologií z Brna a širšího okolí. Neznamená to však, že servis tiskáren neprovádíme i mimo výše sdělenou lokalitu. Vše je o domluvě. Je třeba jen počítat s mírně vyššími náklady na dopravné. 

U všech značek jsme schopni zajistit i v rámci servisu potřebné náhradní díly nebo spotřební sortiment pro každodenní provoz tiskáren.

Servis kopírek

V rámci péče o tiskárny samozřejmě provádíme i servis kopírek. Řešíme nejen pravidelný servis kopírek, ale také jejich závady. Opravy kopírek je třeba předem telefonicky dohodnout, resp. sdělit typ a značku kopírky, včetně popisu vypozorované závady. Nejčastější požadavky aktuálně máme na servis kopírek Canon.

 

Opravy tiskáren

Oprava tiskárny je zpravidla o specifičtějším odborném zásahu, který by měl provádět zkušený technik s dostatečnými znalostmi a potřebným servisním vybavením. Neodborné zásahy mohou ještě více vadu prohloubit, proto doporučujeme neřešit opravu tiskárny svépomocí, ale vždy zavolat odborníka. Ušetříte si tak zbytečné navazující problémy, eliminujete poškození neodborným zásahem a budete mít jistotu rychlého návratu opravené tiskárny zpět do provozu.

Nejčastější požadavky:

 • oprava tiskáren Canon,
 • oprava tiskáren HP.

Zavolejte do naší opravny tiskáren a informujte se, jak vám můžeme pomoci.

Nejčastější závady tiskáren

S poruchou tiskárny či tisku se určitě setkal téměř každý. Mezi klasické závady patří například nízký stav inkoustu, zaseknutí jednoho či více listů papíru v tiskárně, příliš pomalý tisk nebo problém s kompatibilitou. Potom je třeba zpravidla požádat o odbornou opravu tiskárny.
Většina tiskáren má v uživatelském návodu uvedený doporučený objem vytisknutých stránek za měsíc. Při trvalém překračování tohoto limitu se můžete potýkat s opakovaným zasekáváním a selháváním příliš vytížených součástek. Do této oblasti závad patří opotřebené podávání papíru, vadná fixační jednotka, poškozené optické válce, zaschlé inkoustové hlavy nebo vadné renovované tonery a další.
Tyto závady patří do kompetence odborného servisu tiskáren. Pokud si s opravou tiskárny nevíte rady, neváhejte se obrátit na náš servis tiskáren ROMAPOL. Naši školení technici provedou opravu a servis tiskáren v nejbližším možném termínu.

Proč si vybrat servis tiskáren ROMAPOL?

 • Máme více než 30 let zkušeností se servisem i opravami tiskáren a další kancelářské techniky.
 • Dbáme na individuální přístup k zákazníkům.
 • Servisujeme i opravujeme tiskárny všech značek.
 • Naši technici jsou odborně vyškoleni pro servis tiskáren Konica Minolta.
 • Opravy tiskáren i servis tiskáren vyřizujeme rychle.
 • Za naši spolehlivost v rámci oprav tiskáren a kopírek ručí spokojení zákazníci.
 • Na dobu během opravy tiskáren zapůjčujeme náhradní stroje.
 • Servis a opravy tiskáren zařizujeme také v rámci smlouvy o servisu a údržbě.

FAQ – nejčastější dotazy k servisu a opravám tiskáren

Provádí servis tiskáren ROMAPOL záruční a pozáruční opravy tiskáren?

Ano, provádíme obojí.

Na jaké opravy tiskáren se zaměřujete?

Obvykle řešíme výměny opotřebovaných součástek (například těch pro podávání papíru), zaschlé inkoustové hlavy, vadné renovované tonery a další. Díky dlouholetým zkušenostem si dokážeme poradit téměř se vším.

Musím tiskárnu dovézt k vám nebo si pro ni přijedete?

Obvykle si pro tiskárnu jezdíme k zákazníkovi. Po domluvě ale není problém tiskárnu přivézt přímo do našeho servisu tiskáren v Rosicích u Brna.

Je váš servis tiskáren určený pouze pro firmy nebo vaše služby může využít i jednotlivec?

V rámci servisu a opravy tiskáren rádi pomůžeme každému.

Jste certifikovaný servis tiskáren Konica Minolta. Provádíte servis a opravy tiskáren jiných značek?

Ano, umíme si poradit s většinou značek a typů tiskáren.

 

---------------------

Tematická specifikace této stránky: oprava tiskáren, servis tiskáren, servis tiskárny HP, servis tiskárny Canon. Dále pak: servis tiskárny Samsung, oprava tiskáren HP, servis tiskáren Brno, servis tiskáren HP Brno, servis Konica Minolta, HP servis tiskáren, HP tiskárny servis, servis kopírek. Tyto výrazy charakterizují naše servisní služby.

 Jak k nám?

Palackého nám. 30, 66501 Rosice

Certifikáty

Romapol - kancelářská technika brno - partner konica minolta pronájem multifunkčních zařízení kancelářská technika, servis multifunkčních zařízení