Poptávkový formulář

Produkt

Pronájem tiskáren Brno

Pronajměte si výhodně tiskárnu, která vám bude dobře sloužit a o jejíž servis se nebudete muset starat. ROMAPOL nabízí možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu tiskáren pro Brno a okolí. Není třeba dlouze vysvětlovat, že pronájem tiskáren se vám vyplatí mnohem více, než její samotné pořízení. Neustále máte zajištěn funkční tiskový servis i v případě, že se něco porouchá. Naši pracovníci vám poskytnou obratem náhradní tiskárnu nebo provedou opravu tiskárny přímo na místě vč. výměny náhradních dílů. Pokud využijete naši službu "pronájem tiskáren Brno", pak se nemusíte starat o výměny toneru, o dodávky papíru, o pravidelné servisní úkony. Vše lze řešit přes nás a ušetřit tak díky pronájmu tiskárny nemálo času a strostí. Komplexnost a výhodnost služby "pronájem tiskáren Brno" je právě tím, proč zákazníci využívají náš servis.

Samozřejmě pro vás zajistíme nejen pronájem tiskáren, ale také pronájem kopírek, nebo multifunkčních zařízení, které mají tiskové i kopírovací funkce.

Cena pronájmu tiskáren

Cena pronájmu tiskáren se určuje podle typu zařízení, které si vyberete a dle rozsahu souvisejícího servisu. Úhrada pronájmu tiskárny probíhá ve formě měsíčních splátek. Cena za pronájem tiskárny se pak skládá ze dvou částek:

  • fixní měsíční cena za pronájem tiskáren
  • cena za pořízené výtisky

Při pronájmu tiskárny s vámi sepíšeme smlouvu o servisu a údržbě, na jejímž základě stanovíme cenu za pořízené výtisky. Do té se promítá také servis, částka za údržbu zařízení, tonery, papíry a práce techniků. Cenu pronájmu tiskáren budete vždy znát dopředu a tak nehrozí žádné nečekané poplatky navíc. Nejvýhodnější cena je logicky u dohodobého pronájmu tiskáren.

Krátkodobý a dlouhodobý pronájem tiskáren 

Vždy se snažíme vyjít vstříc našim zákazníkům a jinak to není ani v případě pronájmu tiskáren. Na základě dlouholetých zkušeností poskytujeme především dlouhodobý pronájem tiskáren v Brně a okolí (např. 36, 48 nebo 60 měsíců). Máte-li zájem o krátkodobý pronájem tiskáren, neváhejte nás kontaktovat, jistě spolu vymyslíme vhodné řešení pro obě strany.

Výhodný pronájem tiskáren Canon, HP, Konica Minolta a dalších

Rádi byste ve své firmě měli kvalitní tiskárnu, která vás nikdy nezklame? Není nutné si ji kupovat – vyzkoušejte výhodný pronájem tiskáren od ROMAPOL. S pronájmem tiskáren a kopírek od nás navíc odpadají starosti s pořizováním spotřebního materiálu, s údržbou i servisem – o vše se postaráme my v rámci pronájmu tiskáren.

Pronajmout si u nás můžete například barevnou tiskárnu Konica Minolta Bizhub C3300i nebo černobílou laserovou tiskárnu Konica Minolta Bizhub 20P

Nejste si jisti, která tiskárna je vhodná právě pro vaše účely? ROMAPOL nabízí ucelené řešení tiskových služeb včetně důkladné analýzy, na jejímž základě vám doporučíme nejvýhodnější pronájem tiskáren vyhovující vašim požadavkům. V případě zájmu o službu "pronájem tiskáren Brno" nás prosím kontaktujte.

Proč si zvolit pronájem tiskáren od ROMAPOL Brno?

  • Nabízíme výhodný dlouhodobý pronájem tiskáren pro Brno a okolí.
  • Dlouhodobý pronájem tiskáren přinese výraznou úsporu vaší firmě.
  • Rádi se s vámi dohodneme také na krátkodobém pronájmu tiskáren.
  • Pronajímáme tiskárny Konica Minolta, Canon, HP a další značky.
  • Doporučíme nejvýhodnější způsob pronájmu tiskáren na základě hloubkové analýzy.

Máte-li jakékoliv dotazy ke službě "pronájem tiskáren Brno", pak nás kontaktujte, rádi vám je zodpovíme.

Časté otázky

Proč si objednat službu právě u nás?

Certifikovaný partner, dlouhá tradice, profesionální přístup k zákazníkům, hodně spokojených zákazníků…

Zajišťujete dopravu zařízení k zákazníkovi?

Doprava zboží je na zvážení zákazníka, dopravu zajišťujeme buď vlastní přepravou nebo využíváme přepravní společnosti.

Jaký je rozsah vámi poskytovaných služeb?

Prodej a servis zařízení hlavně KONICA MINOLTA i jiných značek.

Jak probíhá stanovení ceny?

Ceny jsou stanoveny tak, aby byly konkurenčně schopné.

Úhrada za služby je možná fakturou nebo jen hotově?

Platby jak fakturou, tak i hotově dle přání zákazníka.

V jakých lokalitách působíte (poskytujete své služby)?

Hlavně Brno, Brno-venkov, ale možnost i po celé ČR.

Máte kontaktní místo pro osobní setkání?

Máme showroom přímo ve sídle společnosti.

Jaká je historie a zkušenosti vaší firmy?

Už více než 30 let nabízíme prodej a servis kopírovacích strojů KONICA MINOLTA a jiné kancelářské techniky. Pro nás je nejdůležitější spokojený zákazník, proto se snažíme provádět služby na profesionální úrovni.

---------------------

Tematická specifikace této stránky: pronájem tiskáren Brno, pronájem tiskárny, tiskárna pronájem Brno, dlouhodobý pronájem tiskáren. Tyto výrazy charakterizují naše služby.

Jak k nám?

Palackého nám. 30, 66501 Rosice

Certifikáty

Romapol - kancelářská technika brno - partner konica minolta pronájem multifunkčních zařízení kancelářská technika, servis multifunkčních zařízení