Poptávkový formulář

Produkt

Pronájem tiskáren Brno

Pronajměte si výhodně tiskárnu, která vám bude dobře sloužit a o jejíž servis se nebudete muset starat. ROMAPOL nabízí možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu tiskáren pro Brno a okolí. 

Cena pronájmu tiskáren

Cena pronájmu tiskáren se určuje podle typu zařízení. Úhrada pronájmu tiskárny probíhá ve formě měsíčních splátek. Cena za pronájem tiskárny se pak skládá ze dvou částek:

  • fixní měsíční cena za pronájem tiskáren
  • cena za pořízené výtisky

Při pronájmu tiskárny s Vámi sepíšeme smlouvu o servisu a údržbě, na jejímž základě stanovíme cenu za pořízené výtisky. Do té se promítá také servis, částka za údržbu zařízení, tonery, papíry a práce techniků. Cenu pronájmu tiskáren budete Vždy znát dopředu a tak nehrozí žádné nečekané poplatky navíc.

Krátkodobý a dlouhodobý pronájem tiskáren 

Vždy se snažíme vyjít vstříc našim zákazníkům a jinak to není ani v případě pronájmu tiskáren. Na základě dlouholetých zkušeností poskytujeme především dlouhodobý pronájem tiskáren v Brně a okolí (např. 36, 48 nebo 60 měsíců). Máte-li zájem o krátkodobý pronájem tiskáren, neváhejte nás kontaktovat a jistě spolu vymyslíme vhodné řešení.

Výhodný pronájem tiskáren Canon, HP, Konica Minolta a dalších

Rádi byste ve své firmě měli kvalitní tiskárnu, která vás nikdy nezklame? Není nutné si ji kupovat – vyzkoušejte výhodný pronájem tiskáren od ROMAPOL. S pronájmem od nás navíc odpadají starosti s pořizováním spotřebního materiálu, s údržbou i servisem – o vše se postaráme my v rámci pronájmu tiskáren.

Pronajmout si u nás můžete například barevnou tiskárnu Konica Minolta Bizhub C3300i nebo černobílou laserovou tiskárnu Konica Minolta Bizhub 20P

Nejste si jisti, která tiskárna je vhodná právě pro Vaše účely? ROMAPOL nabízí ucelené řešení tiskových služeb včetně důkladné analýzy, na jejímž základě Vám doporučíme nejvýhodnější pronájem tiskáren vyhovující Vašim požadavkům. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Proč si zvolit pronájem tiskáren ROMAPOL?

  • Nabízíme výhodný pronájem tiskáren pro Brno a okolí
  • Dlouhodobý pronájem tiskáren přinese výraznou úsporu vaší firmě
  • Rádi se s vámi dohodneme také na krátkodobém pronájmu tiskáren
  • Pronajímáme tiskárny Konica Minolta, Canon, HP a další
  • Doporučíme nejvýhodnější způsob pronájmu tiskáren na základě hloubkové analýzy

Certifikáty

Jak k nám?

Palackého nám. 30, 66501 Rosice

pronájem multifunkčních zařízení kancelářská technika, servis multifunkčních zařízení Romapol - kancelářská technika brno - partner konica minolta