Poptávkový formulář

Produkt

Pronájem kopírek Brno

Potřebujete do své firmy kopírku, ale nemáte zkušenosti s její údržbou nebo se vám nechce investovat do nového přístroje, který vyžaduje pravidelný servis? Snadným řešením je pronájem kopírek, který zajišťuje naše společnost ROMAPOL pro klienty z Brna a okolí. Pronájem kopírek včetně pravidelné údržby a doplňování spotřebního sortimentu pro vás rádi zajistíme za výhodné ceny.

Cena pronájmu kopírek

Cena pronájmu kopírek se odvíjí podle typu zařízení. Za pronájem kopírek se pak platí formou měsíčních splátek. Konečná cena za pronájem kopírek sestává ze dvou položek:

  • fixní měsíční paušál za pronájem kopírky
  • cena pronájmu kopírek odvozená za realizované kopie

Součástí pronájmu kopírek je sepsání tzv. smlouvy o servisu a údržbě. Její součástí je také stanovení částky za realizované kopie, ve kterých se odráží nejen cena spotřebního materiálu, ale také pravidelný servis, údržba či práce techniků. ROMAPOL tedy ručí za bezproblémové fungování pronajaté kopírky po celou dobu platnosti této smlouvy a na vás zbývá pouze využívat přístroj, k čemukoliv jen budete potřebovat. O veškeré servisní úkony, nastalé problémy se zařízneím se obratem postaráme, případně zapůjčíme náhradní zařízení. Naši klienti tak mají jistotu, že jejich kancelářská činnost nebude nikterak omezena.

Dlouhodobý i krátkodobý pronájem kopírek

U nás nezáleží na tom, zda si chcete bezproblémového používání kopírky dopřát pouze krátce nebo rovnou na delší čas.
Pronájem kopírek si můžete sjednat třeba na 36, 48 nebo až 60 měsíců. V případě zájmu o dlouhodobý pronájem kopírek pro Brno a okolí i v případě individuálního požadavku nás neváhejte kontaktovat.

Je pro mě pronájem kopírek vhodnou variantou?

Přemýšlíte nad tím, zda není lepší si kopírku či kopírky do své firmy rovnou zakoupit? Hlavní výhodou pronájmu kopírky je její bezstarostný provoz. ROMAPOL zapůjčené stroje pravidelně kontroluje, servisuje a doplňuje do nich tonery i papíry. Pronájem kopírek tedy znamená mít stroj vždy v perfektním stavu a navíc šetřit náklady na tisk ve firmě jakékoliv velikosti.

Pokud si nejste jisti, zda by se vám koupě vlastní kopírky vyplatila, pronájem kopírek je tou pravou volbou. Na základě tiskové analýzy jsme schopni doporučit vám nejlepší a nejvýhodnější řešení přesně na míru vašim potřebám. Budete tak mít pronajatou kopírku, která ve všech ohledech plní vaše kancelářské požadavky.

Rádi vám pronajmeme kopírky Konica Minolta, Canon, HP nebo dalších značek. Pro více informací a vytvoření individuální nabídky se s námi prosím spojte.

Kdy si sjednat pronájem kopírek od ROMAPOL?

  • Hledám pronájem kopírek v Brně a okolí a chcete si vybrat spolehlivou firmu.
  • Díky pronájmu kopírek chci uspořit náklady na tiskové služby ve své firmě.
  • Hledám krátkodobý či dlouhodobý pronájem kopírky za výhodnou cenu.
  • Nechci se starat o údržbu, servis ani doplňování spotřebního materiálu při provozu kopírky, vyhovujeme mi bezstarostný pronájem kopírek.
  • Zajímá mě nejvýhodnější řešení pronájmu kopírek na základě profesionální analýzy tiskových služeb.

Časté otázky

Proč si objednat službu právě u nás?

Certifikovaný partner, dlouhá tradice, profesionální přístup k zákazníkům, hodně spokojených zákazníků…

Zajišťujete dopravu zařízení k zákazníkovi?

Doprava zboží je na zvážení zákazníka, dopravu zajišťujeme buď vlastní přepravou nebo využíváme přepravní společnosti.

Jaký je rozsah vámi poskytovaných služeb?

Prodej a servis zařízení hlavně KONICA MINOLTA i jiných značek.

Jak probíhá stanovení ceny?

Ceny jsou stanoveny tak, aby byly konkurenčně schopné.

Úhrada za služby je možná fakturou nebo jen hotově?

Platby jak fakturou, tak i hotově dle přání zákazníka.

V jakých lokalitách působíte (poskytujete své služby)?

Hlavně Brno, Brno-venkov, ale možnost i po celé ČR.

Máte kontaktní místo pro osobní setkání?

Máme showroom přímo ve sídle společnosti.

Jaká je historie a zkušenosti vaší firmy?

Už více než 30 let nabízíme prodej a servis kopírovacích strojů KONICA MINOLTA a jiné kancelářské techniky. Pro nás je nejdůležitější spokojený zákazník, proto se snažíme provádět služby na profesionální úrovni.

---------------------

Tematická specifikace této stránky: pronájem kopírky, pronájem kopírek Brno, pronájem kopírovací techniky, kopírka pronájem. Tyto výrazy charakterizují naše služby.

Jak k nám?

Palackého nám. 30, 66501 Rosice

Certifikáty

Romapol - kancelářská technika brno - partner konica minolta pronájem multifunkčních zařízení kancelářská technika, servis multifunkčních zařízení