Poptávkový formulář

Produkt

Pronájem kopírek Brno

Potřebujete do své firmy kopírku, ale nemáte zkušenosti s její údržbou nebo se vám nechce investovat do nového přístroje, který vyžaduje pravidelný servis? Snadným řešením je pronájem kopírek pro Brno a okolí od ROMAPOL. 

Cena pronájmu kopírek

Cena pronájmu kopírek se odvíjí podle typu zařízení. Za pronájem kopírek se pak platí formou měsíčních splátek. Konečná cena za pronájem kopírek sestává ze dvou položek:

  • fixní měsíční paušál za pronájem kopírky
  • cena za realizované kopie

Součástí pronájmu kopírek je sepsání tzv. smlouvy o servisu a údržbě. Její součástí je také stanovení částky za realizované kopie, ve kterých se odráží nejen cena spotřebního materiálu, ale také pravidelný servis, údržba či práce techniků. ROMAPOL tedy ručí za bezproblémové fungování pronajaté kopírky po celou dobu platnosti této smlouvy a na vás zbývá pouze využívat přístroj, k čemukoliv jen budete potřebovat.

Dlouhodobý i krátkodobý pronájem kopírek

U nás nezáleží na tom, zda si chcete bezproblémového používání kopírky dopřát pouze krátce nebo rovnou na delší čas.
Pronájem kopírek si můžete sjednat třeba na 36, 48 nebo až 60 měsíců. V případě zájmu o dlouhodobý pronájem kopírek pro Brno a okolí i v případě individuálního požadavku nás neváhejte kontaktovat.

Je pro mě pronájem kopírek vhodnou variantou?

Přemýšlíte nad tím, zda není lepší si kopírku či kopírky do své firmy rovnou zakoupit? Hlavní výhodou pronájmu kopírky je její bezstarostný provoz. ROMAPOL zapůjčené stroje pravidelně kontroluje, servisuje a doplňuje do nich tonery i papíry. Pronájem kopírek tedy znamená mít stroj vždy v perfektním stavu a navíc šetřit náklady na tisk ve firmě jakékoliv velikosti.

Pokud si nejste jisti, zda by se Vám koupě vlastní kopírky vyplatila, pronájem kopírek je tou pravou volbou. Na základě rozsáhle analýzy jsme schopni Vám doporučit nejlepší a nejvýhodnější řešení přesně na míru Vašim potřebám. 

Rádi Vám pronajmeme kopírky Konica Minolta, Canon, HP nebo dalších značek. Pro více informací a vytvoření individuální nabídky se s námi prosím spojte.

Proč si sjednat pronájem kopírek od ROMAPOL?

  • Hledám pronájem kopírek v Brně a okolí
  • Díky pronájmu kopírek chci uspořit náklady na tiskové služby ve své firmě
  • Hledám krátkodobý či dlouhodobý pronájem kopírky
  • Nechci se starat o údržbu, servis ani doplňování spotřebního materiálu
  • Zajímá mě nejvýhodnější řešení pronájmu kopírek na základě profesionální analýzy tiskových služeb

Jak k nám?

Palackého nám. 30, 66501 Rosice

Certifikáty

Romapol - kancelářská technika brno - partner konica minolta pronájem multifunkčních zařízení kancelářská technika, servis multifunkčních zařízení