Poptávkový formulář

Produkt

Servis a oprava kopírek v Brně - Konica Minolta, HP, Canon a dalších

V rámci prodeje kancelářské techniky zajišťuje společnost ROMAPOL také servis kopírovacích strojů a s ním spojené opravy kopírek. Se servisem kopírek máme více než 30 let zkušeností.

Záruční i pozáruční servis kopírek všech značek

Jsme certifikovaný servis kopírek Konica Minolta. Mimo to poskytujeme také servis kopírovacích strojů značek Canon, HP, Epson, Toshiba, Samsung a dalších. Provádíme také opravy kopírek všech značek.

Kdy může být servis kopírek potřeba?

Kopírky jsou poměrně složitá zařízení a pokud se porouchají, je lepší pro opravy kopírek využít odborníka. Mezi nejčastější závady, které v rámci servisu kopírek řešíme, například černé pruhy na kopii černé pruhy na kopii. To může být způsobeno například cizími objekty uvnitř kopírky nebo špatnou funkcí obrazového válce.
Klasikou při servisu kopírovacích strojů je také zaseknutý papír, který patří k nejčastějším závadám, kvůli kterým si klienti servis kopírek volají. Tato závada může být způsobena desítkami důvodů – obvykle se ale jedná o nesprávně vložený papír nebo jeho nesprávný formát, případně nekvalitní papír. Je ale důležité přístroj důkladně zkontrolovat – to samozřejmě provádíme standardně během každého servisu kopírek.
Profesionální opravy kopírek vám také pomohou s dalšími závadami, jako je nepodávání papíru z kazety, nedostatečně tmavé nebo šmouhaté kopie atd.
Servis kopírek doporučujeme provádět pravidelně, bez ohledu na to, zda kopírka tiskne správně či nikoliv. Předejdete pak neočekávaným problémům, kdy stroj najednou přestane fungovat. I v takovém případě jsme samozřejmě schopni vám pomoci.

Proč si vybrat servis kopírek ROMAPOL?

  • Máme více než 30 let zkušeností nejen se servisem kopírovacích strojů a opravami kopírek, ale i se servisem a opravami další kancelářské techniky
  • Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkům
  • Poskytujeme servis kopírek i opravy kopírek všech značek
  • Naši technici jsou odborně vyškoleni pro servis kopírek značky Konica Minolta
  • Servis kopírovacích strojů i opravy kopírek vyřizujeme rychle
  • Jsme spolehlivou firmou se stovkami spokojených zákazníků
  • K opravám kopírek nabízíme zapůjčení náhradního stroje
  • Servis kopírovacích strojů a opravy kopírek zařizujeme také v rámci smlouvy o servisu a údržbě

FAQ – nejčastější dotazy k servisu kopírovacích strojů a opravám kopírek

Provádí servis kopírek ROMAPOL záruční a pozáruční opravy kopírek?

Provádíme jak záruční, tak pozáruční opravy kopírek.

Na jaké opravy kopírek se zaměřujete?

V rámci oprav kopírek jsme schopni (díky našim dlouholetým zkušenostem) vyřešit v podstatě jakýkoliv problém. K nejobvyklejším závadám, které při opravách kopírek řešíme, je špatná kvalita kopírování nebo opotřebované součástky, jež je nutné vyměnit.

Musím kopírku dovézt k vám nebo si pro ni přijedete?

V rámci servisu kopírovacích strojů si obvykle pro kopírky jezdíme přímo k zákazníkovi. V případě zájmu nám ale samozřejmě kopírku můžete po domluvě přivézt do našeho servisu kopírek v Rosicích u Brna.

Je váš servis kopírovacích zařízení určený jen pro firmy nebo může například opravy kopírek využít i jednotlivec?

Servis kopírovacích zařízení i opravy kopírek ROMAPOL jsou určeny pro kohokoliv, kdo naše služby potřebuje.

Jste certifikovaný servis kopírek Konica Minolta. Provádíte i servis kopírek jiných značek?

Umíme si poradit s většinou značek kancelářské techniky. Máte-li zájem o opravy kopírek či servis kopírovacích strojů, neváhejte nás kontaktovat.

 

Jak k nám?

Palackého nám. 30, 66501 Rosice

Certifikáty

Romapol - kancelářská technika brno - partner konica minolta pronájem multifunkčních zařízení kancelářská technika, servis multifunkčních zařízení