Poptávkový formulář

Produkt

Servis a oprava kopírek v Brně - Konica Minolta, HP, Canon a dalších

V rámci prodeje kancelářské techniky zajišťuje společnost ROMAPOL také servis kopírovacích strojů a s ním spojené opravy kopírek. Se servisem kopírek máme více než 30 let zkušeností. Dokážeme pružně reagovat na vaše požadavky a jsme připraveni obratem řešit opravu vaší kopírky i průběžný udržovací servis kopírek.

Záruční i pozáruční servis kopírek všech značek

Jsme certifikovaný servis kopírek Konica Minolta. Mimo to poskytujeme také servis kopírovacích strojů značek Canon, HP. Provádíme také opravy kopírek všech značek.

Kdy může být servis kopírek potřeba?

Kopírky jsou poměrně složitá zařízení a pokud se porouchají, je lepší pro opravy kopírek využít odborníka. Mezi nejčastější závady, které v rámci servisu kopírek řešíme, například černé pruhy na kopii černé pruhy na kopii. To může být způsobeno například cizími objekty uvnitř kopírky nebo špatnou funkcí obrazového válce.
Klasikou při servisu kopírovacích strojů je také zaseknutý papír, který patří k nejčastějším závadám, kvůli kterým si klienti servis kopírek volají. Tato závada může být způsobena desítkami důvodů – obvykle se ale jedná o nesprávně vložený papír nebo jeho nesprávný formát, případně nekvalitní papír. Je ale důležité přístroj důkladně zkontrolovat – to samozřejmě provádíme standardně během každého servisu kopírek.
Profesionální opravy kopírek vám také pomohou s dalšími závadami, jako je nepodávání papíru z kazety, nedostatečně tmavé nebo šmouhaté kopie atd.
Servis kopírek doporučujeme provádět pravidelně, bez ohledu na to, zda kopírka tiskne správně či nikoliv. Předejdete pak neočekávaným problémům, kdy stroj najednou přestane fungovat. I v takovém případě jsme samozřejmě schopni vám pomoci.

Nejčastější požadavky v rámci servisu kopírek:

 • Čištění a údržba kopírek: zařízení potřebují pravidelnou údržbu a čištění, aby byly v dobrém stavu a zůstaly v provozu co nejdéle.
 • Oprava papírového podavače kopírek: podavače jsou často náchylné k zaseknutí a potřebují pravidelnou údržbu a opravy.
 • Výměna tonerové náplně kopírek: tonery jsou klíčovou součástí kopírek a mohou se taktéž zaseknout.
 • Oprava skeneru: skenery kopírek mohou mít poruchy při čtení dokumentů a vyžadovat opravu.
 • Výměna dílů kopírky: jestliže je kopírka poškozena nebo nefunguje správně, může být nutná výměna některých dílů, jako jsou například válečky nebo kabely.
 • Úprava nastavení a aktualizace softwaru kopírky: kancelářské kopírovací stroje mohou potřebovat úpravu svých nastavení nebo aktualizaci softwaru, aby dokázali správně fungovat v souladu s novými požadavky a technologiemi.

Proč si vybrat servis kopírek ROMAPOL?

 • Máme více než 30 let zkušeností nejen se servisem kopírek a opravami kopírek, ale i se servisem a opravami další kancelářské techniky.
 • Poskytujeme servis kopírek i opravy kopírek všech značek.
 • Naši technici jsou odborně vyškoleni pro servis kopírek značky Konica Minolta.
 • Servis kopírovacích strojů i opravy kopírek vyřizujeme rychle bez delších čekacích lhůt, případně umíme zapůjčit náhradní zařízení po dobu opravy.
 • Jsme spolehlivou firmou se stovkami spokojených zákazníků.
 • Servis kopírek a opravy kopírek zařizujeme také v rámci výhodné partnerské smlouvy o servisu a údržbě.

FAQ – nejčastější dotazy k servisu kopírovacích strojů a opravám kopírek

Provádí ROMAPOL záruční a pozáruční opravy kopírek?

Provádíme jak záruční, tak pozáruční opravy kopírek.

Na jaké opravy kopírek se zaměřujete?

V rámci oprav kopírek jsme schopni (díky našim dlouholetým zkušenostem) vyřešit v podstatě jakýkoliv problém. K nejobvyklejším závadám, které při opravách kopírek řešíme, je špatná kvalita kopírování nebo opotřebované součástky, jež je nutné vyměnit.

Musím kopírku určenou k opravě dovézt k vám nebo si pro ni přijedete?

V rámci servisu kopírovacích strojů si obvykle pro kopírky jezdíme přímo k zákazníkovi. V případě zájmu nám ale samozřejmě kopírku na servis můžete po domluvě přivézt - cestu do našeho servisu kopírek v Rosicích u Brna najdete v kontaktech.

Je váš servis kopírovacích zařízení určený jen pro firmy nebo může například opravy kopírek využít i jednotlivec?

Servis kopírovacích zařízení i opravy kopírek ROMAPOL jsou určeny pro kohokoliv, kdo naše služby potřebuje.

Jste certifikovaný servis kopírek Konica Minolta. Provádíte i servis kopírek jiných značek?

Umíme si poradit s většinou značek kancelářské techniky. Máte-li zájem o opravy kopírek či servis kopírovacích strojů, neváhejte nás kontaktovat.

---------------------

Tematická specifikace této stránky: servis kopírek Brno, opravy kopírek Brno, servis kopírovacích strojů, opravy kopírovacích strojů. Dále také: Konica Minolta servis, brněnský servis Konica Minolta. Tyto výrazy charakterizují naše servisní služby.