Poptávkový formulář

Produkt

Služby

Servisní služby

Společnost ROMAPOL klade důraz na kvalitní služby pro zákazníky od samého počátku založení firmy. Již několik roků poskytujeme tradiční služby, jako jsou dodávka produktů, kvalita, rychlost, přesnost, spolehlivost, ale i netradiční služby v oblasti servisních smluv, splátek, poradenství v oblasti snižování nákladů nebo zpracování studie pro zákazníka na míru.

1 V posledních letech se velmi oblíbenou službou stává smlouva o nájmu, servisu a údržbě. Tato smlouva je jedinečná v tom, že si zákazník může na dobu určitou pronajmout multifunkční zařízení a nemusí platit žádné pořizovací náklady. Zákazník platí fixní paušální cenu za zařízení a cenu za pořízené kopie nebo výtisk. V ceně je zahrnuta kompletní služba, jako je dodávka spotřebního materiálu (tonery, obrazové jednotky, případně i papír), náhradní díly, pravidelný servis a práce technika. Po celou dobu smlouvy ručí společnost  ROMAPOL  nejenom za zařízení, ale především za jeho provoz. Zákazníka tedy nemohou překvapit neplánované a nečekané servisní náklady.

Celý proces se smlouvou o nájmu, servisu a údržbě je velmi jednoduchý. Zákazník nám sdělí požadavky na zařízení, jeho možnosti a potřeby a my mu na míru zpracujeme nabídku.

2 Pokud se rozhodnete pro smlouvu o servisu a údržbě, je tato smlouva obdobná jako smlouva o nájmu, servisu a údržbě s tím rozdílem, že zákazník si vybrané zařízení pořídí nějakou formou (leasing, splátky, hotově, převodním příkazem) na vlastní náklady. Zákazník touto smlouvou získá ještě levnější náklady na provoz kanceláře a navíc po celou dobu trvání smlouvy je zařízení v záruce.

Společnost  ROMAPOL  je připravena řešit jakékoliv potřeby a požadavky našich stávajících i budoucích zákazníků v oblastech kancelářské techniky a zařízení s tím souvisejících.

Tisková analýza (OPS Poradenství)

Hlavním cílem tiskové analýzy je optimalizovat současný tiskový systém a tím snížit náklady na tisk ve společnosti.

Chcete vědět víc? Zeptejte se specialistů na tuto problematiku.

prospekt OPS Poradenství

Servis

Objednávka servisu

Certifikáty

Jak k nám?

Palackého nám. 30, 66501 Rosice

pronájem multifunkčních zařízení kancelářská technika, servis multifunkčních zařízení Romapol - kancelářská technika brno - partner konica minolta